Let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou

Užijte si vyhlídkový let vrtulníkem za úžasnou cenu. Let vrtulníkem, to je prostě zážitek!

Odlety vrtulníků – Brno Tuřany | 20 MINUT PRO 1 OSOBU | VRTULNÍK ROBINSON R44

Tipy na trasy

Termín vyhlídkového letu vrtulníkm nad Brněnskou přehradou lze zvolit z naplánovaných termínů. Na tuto akci skládáme posádku z více účastníků. Při individuálním vyhlídkovém letu v délce min. 30 min a obsazení celého vrtulníku možnost termínu libovolně. Létáme 7 dní v týdnu od východu do soumraku.

Celá akce s předletovou instruktáží trvá cca 1 hodinu. Při obsazení celého vrtulníku lze vyhlídkový let libovolně prodloužit. Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že vyhlídkový let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení vyhlídkového letu.

Objednat let

Jeden z nejkrásnějších vyhlídkových letů vrtulníkem. Prohlédneme si Brněnskou přehradu a Velkou cenu. Zažijeme neopakovatelný pocit z opravdového letu helikoptérou.

Skvělá cena pouze 2 900 kč za 20 minut letu pro 1 osobu s plným komfortem a odletem z Brna

Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem. Navíc nyní za úžasnou cenu za 20 minut letu velkým vrtulníkem.

Na všechny naše lety nasazujeme pouze nové komfortní vrtulníky americké produkce. Nelétáme na 50 let starých historických strojích, i když takový let slavným vrtulníkem UH-1 by teké nebyl k zahození že? 😉

Nejbližší termíny letů

Brněnská přehr. 20 min

2 900 Kč

2. 11. 2019

Volná místa

OBJEDNAT

Brněnská přehr. 20 min

2 900 Kč

17. 11. 2019

Volná místa

OBJEDNAT

Pro tyto lety skládáme posádku a máme vypsané konkrétní termíny. Při individuálním letu si můžete termín vybrat libovolně.

Rezervace termínu

Spokojení účastníci našich letů

Informace a rezervace na

+420 778 074 778

Darujte vyhlídkový let

Dárkové poukazy na let vrtulníkem nad Brněnskou přehradu

Dárkové poukazy

Co nám napsali účastníci našich letů

Ráda bych poděkovala panu pilotovi Ivanovi za profesionální přístup a realizaci báječného zážitku pro mého manžela. Už dlouho snil o tom prolětět se letadlem a byl to opravdu vydařený dárek.

Boženka, Brno

Ahoj Vojto, chtěl jsem Ti poděkovat, že všechno v sobotu klaplo jak mělo  i když jsem do poslední chvíle váhal s termínem a počtem lidí v posádce. Díky moc.

Jiří Vaněk, Brno

Chtěla  jsem vám poděkovat za perfektní organizaci letu a za skvělý zážitek pro moji maminku.

Lenka, Brno