Jsme piloti, létání milujeme a je to na nás znát… :-))

Největší odměnou je pro nás ten nepopsatelný úsměv blaha, který máte při výstupu z letadla! :-))

Jsme skupina profesionálních pilotů, kterým se stal koníček povoláním. Abychom mohli naše činnosti provozovat, založili jsme výcvikovou organizaci – ATO. Musíme plnit náročné požadavky Úřadu pro civilní letectví, udržujeme management jakosti a bezpečnostní standardy. Jsme držiteli oprávnění výcvikového střediska Letecké amatérské asociace – LAA ČR pro ultralehká letadla. Létáme na nových a moderních letadlech, která jsou pojištěna a řádně servisována v akreditovaných servisních organizacích.

Naši piloti patří k těm nejlepším. Jedná se o zkušené instruktory letecké školy, dopravní a bývalé vojenské piloty. Přijďte se přesvědčit sami, anebo mrkněte na zkušenosti našich účastníků :-))

Těšíme se na vás! Vaši piloti

Naše další projekty

Logo Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Umožnili jsme zájemcům z řad veřejnosti vyzkoušet si řídit skutečné letadlo. Pilotem na zkoušku je největší letecká společnost pořádající vyhlídkové lety a akce pilotem na zkoušku z více než 12 letišť po celé ČR.

www.pilotemnazkousku.cz

Logo Aeroweb

Aeroweb.cz

V roce 2005 jsme založili letecký server Aeroweb.cz. Dnes se jedná o nejnavštěvovanější portál pro piloty a zájemce o létání v České republice a na Slovensku. Náš redakční team zde denně připravuje zpravodajství a články ze světa letectví.

www.aeroweb.cz

Logo Letecké zážitky

Letecké Zážitky.cz

Pečlivě jsme vybrali více než 200 leteckých zážitků z celé ČR, které jsme přetvořili v ucelenou nabídku toho nejlepšího, co se dá u nás zažít s letadlem, vrtulníkem, padákem, balónem, simulátory… Račte vybírat 🙂 Na každý zážitek vám vyrobíme krásný dárkový poukaz.

www.leteckezazitky.cz

Logo AeroPrague

AeroPrague.com

Provozujeme leteckou školu AeroPrague.com, která je schválenou výcvikovou organizací CZ ATO 47 dle Evropské letecké agentury pro bezpečnost v letectví EASA. Zabýváme se výcvikem pilotů od základních kvalifikací soukromého pilota PPL(a), přes výcvik létání podle přístrojů IR(a) až po výcvik dopravních pilotů ATPL (a).

www.aeroprague.com

Logo AeroTaxík

Aerotaxík.cz

Zjistěte si online kalkulaci letu soukromým letadlem do vaší vysněné destinace. Výhodou letu soukromým letadlem je úspora času a možnost přistání na menších regionálních letištích co nejblíže vašemu cíly cesty. Létáme pouze novými moderními letadly po celé Evropě.

www.aerotaxik.cz

Logo VL3 Evolution

Letadlo VL3 Evolution

Naše společnost je oficiální zástupce výrobce letadel VL3 Evolution pro Českou a Slovenskou republiku. VL3 Evolution je nejlepší letadlo ve své třídě a nabízí opravdu komfortní a rychlé cestování po Evropě. Běžně létáme do Chorvatska za 2,5 hodiny. Je to rychlík 🙂 Pojďte se přesvědčit!

www.vl3.cz

Z emailů našich účastníků…

Lety letadlem

Ráda bych poděkovala panu pilotovi Ivanovi za profesionální přístup a realizaci báječného zážitku pro mého manžela. Už dlouho snil o tom prolětět se letadlem a byl to opravdu vydařený dárek.

Boženka, Křivoklát

Ahoj Vojto, chtěl jsem Ti poděkovat, že všechno v sobotu klaplo jak mělo  i když jsem do poslední chvíle váhal s termínem a počtem lidí v posádce. Díky moc.

Jiří Vaněk, Hostivice

Dobrý den, chci vám poděkovat za skvělý úterní let. Vyšlo to na 100% a byli jsme velmi spokojení. Možná vás i ještě někomu doporučím ;-).

Luboš, Říčany

Chtěla  jsem vám poděkovat za perfektní organizaci letu a za skvělý zážitek pro moji maminku.

Lenka, Praha

Hezký den pánové, moc jsme si užili let na Karlštejn a děkujeme za profesionální přístup.

Stanislav, Praha - Točná

Vyhlídkové lety

Ahoj piloti, chci vám poděkovat za fakt úžasný zážitek. S přítelkyní jsme si to moc uživali. Ano ale ještě neřekla, tak to budeme muset zopakovat 🙂 Díky a těším se zase někdy ve vzduchu.

Jirka H, Brno

Hezký den na letiště. Chtěli jsme ještě touto cestou poděkovat za báječný zážitek. Oba jsme si to s Pavlem moc užili a modré z nebe máme ve vitrínce :-).

Ivana M, Brno
Vyhlídkové lety